Vremea
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Operatiunea praf in ochi , in plina desfasurare !...

2 participanți

In jos

Operatiunea praf in ochi , in plina desfasurare !... Empty Operatiunea praf in ochi , in plina desfasurare !...

Mesaj  gili Mar Iun 22, 2010 11:28 am

He-he-heee ! DNA Si corpul mascatilor transpira in draci ... Transpira in draci spre a abate atentia de la ultimile dezvaluiri care ii au drept tinta pe unii dintre membrii pedelicilor . Virful de lance Videanu cu ale sale vile si excursii de zeci de mii de euro ...
Iote ca si Diaconescu are masinute de lux , are elicoptere ...
Iote apare si Rodipetul ... Si pesemne or sa mai apara jurnalisti ... bounce

gili

Mesaje : 66
Data de inscriere : 14/04/2010

Sus In jos

Operatiunea praf in ochi , in plina desfasurare !... Empty Dupa mine sucarul nu este ca au

Mesaj  Ghita_Bizonu' Mar Iun 22, 2010 4:40 pm

ci cum de au ..( pe munca -chit ca cine munceste nu are timp sa faca avere !- pe prostia alora de stau si se uita unde o fi Elodia ? , ori pe "contracte" cam cu iz de CP)
Si as mai zice ca sucarul vine de la faptu ca e cam ridicol sa ceri "solidaritate" cand tu kentui cu sarg intr-o zi cat altii intr-n an ...
Ghita_Bizonu'
Ghita_Bizonu'

Mesaje : 922
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 71
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Operatiunea praf in ochi , in plina desfasurare !... Empty Re: Operatiunea praf in ochi , in plina desfasurare !...

Mesaj  gili Mier Iun 23, 2010 12:22 am

Daca nu acum , peste citeva zile ii da drumul , audienta la OTV creste exponential si apoi Baselu o sa aibe o noua tribuna de prapaganda , n'asa?

gili

Mesaje : 66
Data de inscriere : 14/04/2010

Sus In jos

Operatiunea praf in ochi , in plina desfasurare !... Empty Poate .. oricum DD o sa castige gros. Insa

Mesaj  Ghita_Bizonu' Mier Iun 23, 2010 8:09 am

pe mine ma scandalizeaza "pericol public". Pana acum asta nu s-a dovedit pericol pubic .. Insa altii periculosi au fost lasati in libertate ...Magistratii nu inceteaza sa ma uimeasca....cum naiba au terinat facultattea ?!
Ghita_Bizonu'
Ghita_Bizonu'

Mesaje : 922
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 71
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Operatiunea praf in ochi , in plina desfasurare !... Empty Re: Operatiunea praf in ochi , in plina desfasurare !...

Mesaj  gili Mier Iun 23, 2010 8:34 am


gili

Mesaje : 66
Data de inscriere : 14/04/2010

Sus In jos

Operatiunea praf in ochi , in plina desfasurare !... Empty Re: Operatiunea praf in ochi , in plina desfasurare !...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum