Vremea
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Noi suntem asistati sau conducatorii sunt tnsite frustati ?

In jos

Noi suntem asistati sau conducatorii sunt tnsite frustati ? Empty Noi suntem asistati sau conducatorii sunt tnsite frustati ?

Mesaj  Ghita_Bizonu' Lun Dec 13, 2010 12:35 pm

Hm .. cat sunt romanii in gnl niste asistati, puturosi, frustati ?
Ca cam asa ne percep scump ai nost conducatori ce ne zic : ba nu mai e comunism descurcati-va-ti singuri ca sa ne dati Noua impozitele noastre cele de toate zilili !!!
Adica ei nu sunt raspunztori ptr noi - insa noi suntem raspunzatori ptr plata creditelor pe care ei le-au contractat !!
Vax.
Voi a zice altaceva .
Ieri a mai aprut o noua televedeta pedelasta , unu cam la 40 de ani care bocceste bine .... Insa o grimasa ii strica linia fetei si contrasta cu superioritatea afisata . O grimasa de ura , de dispret amestecata cu frica . Cam expresia "comunitarului" care se da la pulpa ta da e gata sa fuga schelalaind daca ridici mana si tonu in acelasi timp ... Expresia pe care am mai vazut-o si la bipezi prin armata .. la unii care e de mirare ca au fost incorporati (aveau niste hibe la mansarda). Si mi-am adus aminte si de mutrele altora .. vreo 2 care ma duc cu gandu la deficiente mentale pe baza de deficente glandulare .. la unu care se ridica pe varfuri la o poza (va inchipuiti pe sir Nae ridicandu-se pe varfuri ? ) Sau mari probleme cu o ..mesa (pardon ! Chelia trebe purtata cu demnitate ! Stiu ce zic ...).
Dom'le astia is insi care au complexe . Complexe care au dus la frustari.
Acu "politichia" lor este tributara acestor frustari ! Agresivitatea masurilor pe care le adopta are roslul de a le demonstra ce grozavi s-au ajuns si este agravata de frica ca , inevtabil , isi vor pierde huzmeturile.
Pe bune .. suntem condusi de tarati . Psihic, fizic, mental ori social nu importa - sunt tarati !!!
Ghita_Bizonu'
Ghita_Bizonu'

Mesaje : 922
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 71
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum