Boc celebreza Ziua Internationala a Constientizarii Autismului

Posteaza un subiect nou   Raspunde la subiect

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Boc celebreza Ziua Internationala a Constientizarii Autismului

Mesaj  Ghita_Bizonu' la data de Dum Apr 03, 2011 8:02 am

Printr-un discurs cam .. autistic.
El si guvernu sau de imbecili incompetenti nu au nici o raspundere.. Ci expertii straini care l-au indus in eroare. In ce sens mucles …Oricum inteleg ca pe expertii FMI nu te poti baza. Mersi asta stiam si eu!
Si a luat-o repetitiv, adica, autistic , atacand televizunile de atac ale mogululior care ataca orice semn pozitiv la bla bla . Televizunile care sunt 2 …
Insa nu prea am inteles care ar fi semnele pozitive ….Pesemne consumu crescut de Ferari!
A ! Da ! era sa uit. A mai zis ca programul Prima Casa a fost infavoarea pastrarii creditatii in sectorul imobiliar. Hm .. guvernu care nu doreste sa intervina cand este vorab de veniturile populatiei, guvernu care evacueaza spitale , guvernu care nu vrea s assite puturosii , indutria , agricultura romaneasca asista bancile straine! Din impozitele noastre guvernul asigura beneficiul lor!
Deci Statul social nu este posibil ptr ca statul asista finaciar bancile straine!
Si va recomand o lectura :

http://www.romanialibera.ro/opinii/comentarii/asa-numita-economie-de-piata-romaneasca-221238.html
Ghita_Bizonu'

Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Posteaza un subiect nou   Raspunde la subiect

Permisiunile acestui forum:
Puteti raspunde la subiectele acestui forum