Vremea
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cand se suie Ponta in copac

In jos

Cand se suie Ponta in copac  Empty Cand se suie Ponta in copac

Mesaj  Ghita_Bizonu' Dum Apr 14, 2013 8:56 am

Desi mi-e cam greata .. (de asta am intarziat) .. prea s-a suit Ponta in copac Auzi la el cica "pe cine nu lasi sa moara" cu referire la Cristiana Anghel ...pentru ca deeomana senator a indraznit sa zica despre micul mongoloid Nu stiu, nu stiu daca de fapt si de drept n-a fost lup imbracat in haine de oaie. O sa spun lucrurilor pe nume - aduceti-va aminte cand a fost ales un membru la Curtea Constitutionala, batalia aia pana la 2 dimineata. Domnul Ponta a fost la OTV, a venit, a fost discutia ca ar fi negociat nu-stiu-ce si, in loc sa fie ales omul PNL-ului, cum era normal si legal, ne-am trezit cu omul domnului Basescu. De atunci s-a ales praful!
Pai cine se crede “asta” ? O prapadita de invatatoare! Pai se leaga una ca asta de ginerele lu’ raspopa fara d-un #oi?! Pai cine se crede sarantoaca asta? Ce se compara cu Sebastian Ghiţă (ala de basea la iRealitatea)? Cu Negoita RIN Grand Hotel. Cu sotul verisoarei nevestei sale? Cu Remus Cernea ?! (chiar asa asta ce merite are ca a ajuns deputat?!)

Si imediat echisditantu dom Turcescu ba si – zice-se coloneleasa – Pora au dedicat o emisiune de demascare a “aleiae” O infractoare periculoasa care se straduie sa faca economie la bugetu camerei deputailor!! In loc sa stea la hotel –daca nu Mariot macar la Rin!! – ea s-a cazat la un camin sau asa ceva!! Si a refuzat masina de serviciu (ma rog poa din cauza ca nu are permis). Pai se permite asa ceva ? Unde o sa ajungem daca o sa le cerem si celorlati marlamentari sa ii urmeze exemplul?
Asa ca si RTV – alti slujbasi ai “pesedistului” Sebastian Ghita!!!

Asa ca dupa ce s-a urcat ca aia in copac inVictor se straduie sa ne aduca aminte de cine fu spanzurat primu cand un anume fiu s-a ajuns imparat!! In cazu de fata cei care au sustinut PSD ul…crezand din eroare ca PSD inseamna Partidul Social Democrat si nu Ponta-Sarbu-Dancu!

O eroare care va fi corectata. De congresul partidului sau de electorat… findca noi electoratu avem puterea sa lasam un partid pe dinafara. Sa va aduc aminte ? PNTcd. PRM . Daca nu era o lege tampita si PDL ..



Ghita_Bizonu'
Ghita_Bizonu'

Mesaje : 922
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 71
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum