Vremea
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bociolina pune impozit pe softisti

In jos

Bociolina pune impozit pe softisti Empty Bociolina pune impozit pe softisti

Mesaj  Ghita_Bizonu' Mier Mai 12, 2010 4:58 pm

Eh .. tocmai am discutat cu un softisit . Cam 35 ani , lucreaza cu Canada. El zice ca este OK , ca are rate numa ptr masina ... Se va descurca . Insa colegii lui cu rate la casa ? Cred ca nu este exagerat sa presupun directia Canada ! ( mai ales ca destui dintre ei au deplasari destul de dese in Canada ! Unu, acu 3 ani se bucura ca a plasat deplasarile altora - numa 3 luni pe an. Ciocu mic copii nu ati vazut-o pe doamna sa ! Sa fii departe de asa muiere e pedeapsa !!).
Si daca se vor hotara sa se uscheasca statu nu va castiga 16 la suta ci va pierde 100 % din intrarile in valuta ! mai ales ca dupa o mica perioada de restramgere se pare ca firma respectiva incepoe din nou sa aiba contracte. Angajeaza !
Asa ca o se pare ca o sa ramenm dupa vizuina platonica a lIcheleanului - filozfi si tarani. Cu adaosuri basesti de chelneri. Si poate tinichigii autoa da nu garantez ptr ei !!

PS . gagii de care zic ii cunosc . Fumatul este un viciu colectiv si nefumatorii rateaza o multime de ocazii de a cunoaste oamenii !!! Mai ales de cand suntem zgorniti in tarcuri specializate ...Eu sunt...
Ghita_Bizonu'
Ghita_Bizonu'

Mesaje : 922
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 71
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum