Vremea
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum am luptat noi cu criza ...sa traiti bine hahahah

In jos

Cum am luptat noi cu criza ...sa traiti bine hahahah Empty Cum am luptat noi cu criza ...sa traiti bine hahahah

Mesaj  Ghita_Bizonu' Joi Mai 13, 2010 3:18 pm

Cand s-a declansat in SUA noi eram intr-un moment neprielnic – alegeri parlamentare .
Si in fara de asta … obisnuita prosteala locala .
Ce treaba avem noi cu criza ? E in Americhia !
Dom’le noi din fericire nu avem prea mult comert cu aia din criza , asa ca pe noi ce ne doare ?
Ei taci ! Noi suntem prea saraci sa ne afecteze criza… Criza e la aia bogati .. Noi de ce sa intram ?!
Norocu nostru ca am vandut bancile !
Norocu nostru ca avem 40 % din populatie ocupata in agricultura , pe noi criza nu ne va afecta !!!
Care crizia ? Ca l-ai auzit ca nu este , el a spus ca nu vrea sa fie presedintele unei tari cu un milion de someri !

Cum am luptat noi cu criza ...sa traiti bine hahahah 6f784ad74de939a49287d11f25e2a491

Dom’le ce nu ai auzit ca America a iesit din criza? Imediat iesim si noi !!
Lasa ma ca tu te uiti la aia de la A3 ! Noi vom avea crestere economica dfin primul trimestru al anului 2010 !
Care criza? Iar te uiti la Gadea, Badea ? Ca ma uit pe strada si e plin de masini !!
Criza e din cauza pensiilor nesimtite !
Sa reducem pensiile tituror ! Si bugetarii !!
Concluzia curand vom avea peste 1 milion de someri oficiali si taxe crescute si Vladescu a zis ca lefurile vor ramane asa si peste un an….
Ghita_Bizonu'
Ghita_Bizonu'

Mesaje : 922
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 71
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum