Taci fa ca te aud vecinii !!!

Posteaza un subiect nou   Raspunde la subiect

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Taci fa ca te aud vecinii !!!

Mesaj  Ghita_Bizonu' la data de Sam Mai 22, 2010 9:07 am

Cateva luni in urma o blonda , „analista” financiara la 22 … ca trebuie un guvern ( TREBUIE , de acord !!) , ca situatia economica e grava ( io ziceam bortoaza cu termen depasit !! ) si ca circu meditiatic trebuie sa se incheie si clasa politica sa purceada la treaba … adica un gubern prezidential . Asa cum zice si Excrementa Sa …Si blonda ii tot dadea cu un gubern legitim propus de un presedinte legitim . Acum dorinta este implinita prin guvernu Boc .4.1. Prezidential 1000%.
Nu zic ca situatia nu este grava. S-a agravat in ultimul an !! Nu zic ca nu trebuie un gubern , COMPETENT . Insa as observa ca gubernu Boc a fost orice altceva decat competent si responsabil de la depunerea juramantului in 2009 .Da nu ma luati ca primele luni a fost impreuna cu PSD .Stiu ce este solidaritatea gubernamentala , Insa as observa ca ministerele importante erau PeDeLaste . Ca dezizia economica era PeDeLasta. Acum este total pedelastizat . Si imi aduc aminte ca decizia de a lua primul imprumut de la FMI a fost t(Y)r(A)nasparenta precum bazaltu’ – Basescu-Boc-Pogea si restu nu stiau nimic ca era sicret ( ai sictir !! ). Nu stim nici azi de ce si ptr ce si unde s-a dus banii. Stiu doar ca gubernu BOCciu a dat in nov 2009 ordonanta ca dupa 1 ian sa nu se mai ia acciza pe marfurile de lux .
Prostatiile probasesti care cer acu sacrifitz solidaritate mi se pare ca is in genul „Taci fa ca te aud vecinii !!! . Nu tipa , stai fa sa te bat !!! ”
In alte privinte crez ca diferitele partizane infocate ale Prezidelului ar debita niagare de proteste impotriva „violului conjugal” . Insa acum cand le aud zicand solidaritate samd parca aud o … aia … care tipa despre legitim si morala incercand sa vare pe gat bastardul altuia .. Daca progenitorul bitangului este „recepte” iar ala cu obligatia este tampitul cartierului …Oricum maniera este aceiasi … unii trebuie sa plateasca .. si niciodata cei repsonsabili.
Adica pe bune : Presedintele are dreptul sa faca ce doreste muschi lui .. Daca sunteti responsabili trebuie sa-i suportati toanele, Parerea voastra nu conteza .. conteaza cheful lui .
Bun venit in Satrapia Romania !!
Ghita_Bizonu'

Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Posteaza un subiect nou   Raspunde la subiect

Permisiunile acestui forum:
Puteti raspunde la subiectele acestui forum