Vremea
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Romania - o societate care nu se egzista

In jos

Romania - o societate care nu se egzista  Empty Romania - o societate care nu se egzista

Mesaj  Ghita_Bizonu' Sam Sept 24, 2011 5:34 pm

Primul sinistru dobiBoc iase pre sticla si zice –
-masuri ptr protectia copiilor . In legatura cu fetita moarta de inanitie voluntara
- zice ceva ca nu avem irigatii
- ca taierile de cheltuieli sunt ocinai harasho si ca la anu care vine situatia va rima cu dudau .

D’al curo al capo (care nu este!)

Am taiat la lefuri samd. Insa bugetul a crescut cu parcuri in comine care nu au cismele.
Hm. Nu avem irigatii . Insa in anii 60-70 am cheltuit cateva miliarde de $$ ca sa avem (amintire.. de prin 70. Completare la film – tov NC inaugura nu mai stiu ce sistem de irigatii. Pe care cheltuiseram numa 7 mld lei. Adica 1 mld dolarei). Da Jos comunismu huo irigatiile !!
Si in cazul cu copila . Zguduitor samd . Nu este primul copil abandonat de mama iubareata (altii au fost ucisi de mame!). Si nici ultimul .
Insa ce este cu adevarat zguduitor, scarbos , copila va fi imnormantata pe banii sindicatului caraliilor …. In timp ce creste importu de Ferarri.
Si motul de pe rahat – lumea se preocupa de faptu ca rexi , ca Andrea Marin se razboieste cu Mihaela Radulescu , de faptu ca Ion Oltean compara pe Misu Rex cu “regele” Cioaba si altele asemenea.
D;aia va zic : in Romnaia societatea nu se egzista. Cea umana nu cea de pe pe Dorobanti , liberatriana , intelectuala de stanga iubitoare de minoritati si incendiatori deviza este
Sa MURITI bineee!!
Ghita_Bizonu'
Ghita_Bizonu'

Mesaje : 922
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum